Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    Вакансії    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти


Ми в соціальних мережах:


Сільські голови Новосанжарщини вибороли срібло обласної спартакіади

Опубліковано: 24.04.2020 13:47
Фотогалерея:
Четвертого вересня у Полтаві, на учбово-спортивній базі ОДЮСШ «Олімпійські надії», відбулася обласна спартакіада сільських, селищних голів та голів районних рад, метою якої є активізація фізкультурно-оздоровчої роботи серед керівників органів місцевого самоврядування.

Участь у ній взяли і сільські голови з Новосанжарщини. Нашу делегацію очолили заступник голови районної ради Сергій Бодак та голова РО ВФСТ «Колос» Віктор Рибалко. У склад команди увійшли: Володимир Коба (Галущина Гребля) – пляжний волейбол і гирі, Юрій Мовчан (Шедієве) – пляжний волейбол, Віктор Бакулей (Писарівка) – пляжний волейбол і перетягування канату, Любов Нестор (Стовбина Долина) – шашки, Роман Зінич (Судівка) – перетягування канату, Іван Царенко (Великий Кобелячок) – перетягування канату, Юрій Любимський (Нехвороща) – перетягування канату та Віталій Мазан (Мала Перещепина) – перетягування канату.

Варто зазначити, що організаторами змагань виступили обласна рада, управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації та обласна організація ВФСТ «Колос» АПК України. Тож і відкрили спартакіаду заступник голови обласної ради Володимир Микійчук та голова обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України Анатолій Головань.

Представники команд із 19 районів області протягом чотирьох годин доводили спортивну майстерність у пляжному волейболі, шашках, перетягуванні канату і гирьовому спорті.

Перемогу вибороли найсильніші. Серед них – наші земляки. У пляжному волейболі команда Новосанжарщини отримала срібло, поступившись тільки спортсменам з Кобеляк. У перетягуванні канату Новосанжарський район став на першу сходинку п’єдесталу, не програвши жодному супернику. У гирьовому спорті Галущиногреблянський сільський голова Володимир Коба здобув шосте місце. А от у змаганнях з шашок наша команда потрапила в десятку найкращих в області. У загальнокомандному заліку призові місця дісталися відповідно командам Кобеляцького, Новосанжарського і Оржицького районів. Тобто, сільські голови Новосанжарщини вибороли срібло обласної спартакіади, забравши додому 2 кубки (загальнокомандний і за перетягування канату), медалі за пляжний волейбол і перетягування канату, а також грамоти за інші види спорту.

Заступник голови обласної ради Володимир Микійчук привітав переможців спартакіади та вручив їм нагороди – кубки, грамоти і медалі. Він зазначив те, що позитив цих змагань у тому, що керівники місцевих рад власним прикладом заохочують громадян до участі у спорті, пропагують здоровий спосіб життя, а також мають можливість зустрітися, поспілкуватися і обмінятися досвідом місцевого самоврядування.
Автор: Адміністратор
© 2011-2020
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове