Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    Вакансії    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти


Ми в соціальних мережах:


Згадали полеглих, вшанували живих…

Опубліковано: 24.04.2020 21:30
Фотогалерея:
Ніхто не забутий, ніщо не забуте!.. Минають роки, десятиліття, змінюється обличчя планети, а з ним життя людства, його думки і мрії. Чим далі за історичним небокраєм «ховаються» вогненні роки Другої світової війни, тим величнішим постає героїчний подвиг нашого народу.

З нагоди річниці Перемоги у Нових Санжарах відбулася святкова хода по вулицях Леніна та Жовтневій з центральної площі селища до пам’ятника «Слави» та братської могили. Участь у ній взяли представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, ветерани війни і праці, працівники установ, підприємств та організацій району…

Біля пам’ятника «Слави» відбувся мітинг з нагоди річниці Перемоги у Другій світовій війні. До присутніх звернулися голова районної ради Геннадій Супрун, голова райдержадміністрації Володимир Паршевлюк, селищний голова Андрій Река, голова районної ради ветеранів В’ячеслав Семиволос, голова селищної ветеранської організації Євген Гладун та районний військовий комісар Олександр Бабенко.

«…Пам’ять війни – це пам’ять серця. Її сувора правда залишається з нами як уособлення безприкладної мужності, патріотизму, тяжкої праці та вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче – життя. Цю пам’ять несуть крізь роки все нові покоління, схиляючись у шані перед своїми батьками і дідами, солдатами Другої світової – живими і полеглими», – зазначив у своєму виступі голова районної ради Геннадій Супрун.

Пам’ять про загиблих у роки війни вшанували хвилиною мовчання. Далі учасники мітингу поклали квіти до пам’ятника і вирушили колоною до братської могили на центральному кладовищі райцентру. Там вони теж згадали про безсмертний подвиг героїв-земляків, а ще – взяли участь у спільному молебні, який провів отець Миколай та Дарій.
Автор: Адміністратор
© 2011-2020
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове