Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    Вакансії    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти


Ми в соціальних мережах:


Підприємці Малого Кобелячка допомогли українській армії

Опубліковано: 08.04.2014 09:37
Нещодавно ми розповідали про те, як новосанжарці, разом із жителями обласного центру, долучилися до загальнонаціональної ідеї допомоги українській армії і особисто доправили необхідну гуманітарну допомогу до однієї із військових частин Миколаєва (бійці якої безпосередньо охороняють уявний кордон між Кримом і материковою територією нашої держави).

Подібні акції влаштовують й інші жителі Новосанжарщини. Не стали осторонь цього процесу і підприємці Малого Кобелячка. Днями вони відвезли необхідну «гуманітарку» до однієї із Донецьких частин повітрянодесантних військ, що охороняють кордон із Росією. Цей вибір був очевидним, адже солдатам в тому регіоні чи не найважче.

Підприємці з Малого Кобелячка скористалися давно діючою схемою: зателефонували до командира згадуваної частини і дізналися про те, чого саме зараз потребують бійці. Берци, тільняшки, електростанції, радіостанції, продукти та багато іншого (на суму в 22 тис. грн.). Все передали, як кажуть, «із рук в руки». Однак на цьому ініціатива малокобелячківських підприємців-патріотів не закінчилася – нині вони готуються до нової благородної і такої необхідної місії.
Автор: Адміністратор
© 2011-2020
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове