Підприємці Малого Кобелячка допомогли українській армії

Опубліковано: 08.04.2014 09:37
Нещодавно ми розповідали про те, як новосанжарці, разом із жителями обласного центру, долучилися до загальнонаціональної ідеї допомоги українській армії і особисто доправили необхідну гуманітарну допомогу до однієї із військових частин Миколаєва (бійці якої безпосередньо охороняють уявний кордон між Кримом і материковою територією нашої держави).

Подібні акції влаштовують й інші жителі Новосанжарщини. Не стали осторонь цього процесу і підприємці Малого Кобелячка. Днями вони відвезли необхідну «гуманітарку» до однієї із Донецьких частин повітрянодесантних військ, що охороняють кордон із Росією. Цей вибір був очевидним, адже солдатам в тому регіоні чи не найважче.

Підприємці з Малого Кобелячка скористалися давно діючою схемою: зателефонували до командира згадуваної частини і дізналися про те, чого саме зараз потребують бійці. Берци, тільняшки, електростанції, радіостанції, продукти та багато іншого (на суму в 22 тис. грн.). Все передали, як кажуть, «із рук в руки». Однак на цьому ініціатива малокобелячківських підприємців-патріотів не закінчилася – нині вони готуються до нової благородної і такої необхідної місії.