Народне Віче знову на центральній площі селища (Відео+)

Опубліковано: 06.04.2014 18:12
Шостого квітня на центральній площі Нових Санжар відбулися традиційні збори Народного Віче. Як зазвичай тут обговорювали найбільш актуальні питання тижня. І стосувалися вони не лише нашого району, а й усієї країни загалом.

До присутніх звернувся громадський активіст, журналіст тижневика «Ехо» Володимир Паршевлюк. Зокрема, він говорив про забезпечення повноцінного функціонування полігону для твердих побутових відходів у селі Зачепилівка, а також про ціни за водопостачання, які встановив селищний комунгосп. Не обійшли увагою і той факт, що центр культури і дозвілля, у реконструкцію якого було вкладено не один мільйон гривень, і досі відповідно не введений в експлуатацію (на це потрібно додатково 800 тис. грн.). Розповів Володимир Паршевлюк і про скрутну економічну ситуацію у країні, котру, за його словами, спровокували дії колишньої влади. Журналіст закликав новосанжарців бути єдиними, не дивлячись на те, що попереду на українців чекають вибори Президента, котрі можуть спровокувати безліч суперечок. Цю ж думку підтримав і громадський активіст Віталій Токовий, який коротко охарактеризував перспективи майбутніх виборів для народу нашої держави (див. відео).

Також Володимир Паршевлюк закликав усіх бажаючих взяти участь в екскурсійній поїздці у Холодний Яр, котрий є місцем зародження повстанського руху на Україні. Цей захід відбудеться на наступних вихідних.

А от громадський активіст Юлія Солодка нагадала жителям селища про те, що нині продовжується акція по підтримці різноманітною провізією Збройних Сил України. Також вона подякувала тим, хто вже долучився до цього руху на теренах району.

Далі, критично прокоментувала публікацію директора КП «Інформаційний центр «Новосанжарщина» Олександра Зінченка у районній газеті «Світлиця» громадський активіст Тамара Патієва.

Своїми думками про просвітницьку роботу з молоддю поділився голова районної організації «Сокіл» Георгій Сьомін. А от громадський активіст Василь Дробиняк розповів про соціально-політичну ситуацію на Західній Україні, адже нещодавно йому довелося там побувати.

Наостанок зазначимо лише те, що збори наступного Народного Віче відбудуться на центральній площі селища, а от про день проведення заходу буде попередньо повідомлено.
Відео: