Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    Вакансії    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти


Ми в соціальних мережах:


Новосанжарські міліціонери-патріоти (Відео+)

Опубліковано: 03.04.2014 13:54
Третього квітня у Нових Санжарах відбувся стройовий огляд особового складу райвідділу міліції. Участь у цьому заході взяли голова районної ради Геннадій Супрун, його заступник Сергій Бодак, селищний голова Андрій Река, громадський активіст, журналіст тижневика «Ехо» Володимир Паршевлюк, а також представники КП «Інформаційний центр «Новосанжарщина» Олександр Зінченко (директор) та Петро Жаботинський (заступник директора). У рамках огляду відбулося і ознайомлення з територією, приміщенням та автопарком РВ УМВС України у Полтавській області.

«Нині штат райвідділу нараховує більше п’яти десятків співробітників. А от автопарк включає в себе 9 одиниць техніки», – зазначив Сергій Махно, котрий на правах господаря проводив для поважних гостей «міні-екскурсію» по райвідділу міліції.

Голова районної ради Геннадій Супрун разом з іншими відвідувачами правоохоронного закладу побували у ізоляторі тимчасового утримання, черговій частині, кімнаті для зброї і знешкодження вибухівок, спортивному і тренажерному залах, тирі та відділенні громадської оборони. Також вони ознайомилися зі специфікою роботи слідчих і дільничних міліціонерів.

Потрібно підкреслити, що того ж дня міліціонери організували навчальні стрільби, а також тренування робочої групи оперативного затримання.

Однак, найбільш знаковим було те, що на руках правоохоронців патріотично майоріли жовто-блакитні стрічки. За словами Сергія Махна, це міліціонери району вирішили робити з власної ініціативи, аби, у такий скрутний для держави час, підкреслити те, що вони служать саме українському народу.
Відео:
Фотогалерея:
Автор: Адміністратор
© 2011-2020
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове