Творча зустріч Каріни Карасьової та Олександра Швидкого (Відео+)

Опубліковано: 03.04.2014 08:41
Традиційна Міжнародна виставка карикатур «Карлюка-2014» відкрилася нещодавно у Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка. В її рамках другого квітня відбулися два концерти: авторської пісні заслуженої артистки України новосанжарки Каріни Карасьової та камерного оркестру Полтавської обласної філармонії. На першому з них був присутній заступник голови районної ради Сергій Бодак.

Варто зазначити, що в експозиції виставки були представлені три розділи: роботи Всеукраїнського конкурсу «Небезпечно: корупція!», політичні карикатури Михайла Златковського та «Закони життя Івана Анчукова».

«Ця виставка показує саме те явище, з яким ми повинні боротися. Інший жанр – політичну карикатуру сьогодні представив наш колега з Росії. На питання, як ти так сміливо подав політичні карикатури, Михайло мені відповів, що боятися йому нічого, виставляє те, що вважає за потрібне. Він хоче, щоб всі бачили, що у Росії живуть не лише «зазомбовані» люди. Карикатуру, як радісний жанр, підтверджують роботи Івана Анчукова», – сказав, звертаючись до присутніх на творчій зустрічі Каріни Карасьової, організатор виставки карикатур Михайло Шлафер.

Між тим підкреслимо, що експозиція нараховує 298 робіт відомих українських, російських, білоруських та зарубіжних карикатуристів.

А от за словами директора Галереї мистецтв Ольги Курчакової, цьогорічний проект переріс у дводенний фестиваль з піснями, гумором та розвагами. Яскравим цьому прикладом стала презентація кліпу «Йо-Ма-е» Каріни Карасьової та Олександра Швидкого (композитор-співак). Важливо згадати, що ключову роль у його відео-наповнені відіграли саме згадувані вище карикатури «Карлюки-2014».

Також Каріна Карасьова і Олександр Швидкий подарували присутнім у залі чудовий авторський міні-концерт, котрий був наповнений чудовими піснями таких відомих поетів, як Ніна Шаварська, Василь Василашко і Карлен Мкртчан. Однак найбільш припав до душі полтавським слухачам текст «Два янголи», котрий написав їх земляк Віктор Чубенко.

Прощаючись із заслуженою артисткою України, жителі обласного центру дарували Каріні Карасьовій квіти і запрошували її приїхати наступного року знову.
Відео: