Пам’яті Небесної Сотні

«А Сотню вже зустріли Небеса –
Летіли легко, хоч Майдан ридав –
Із кров’ю перемішана сльоза,
А батько сина ще не відпускав.

Й заплакав Бог, побачивши загін:
Спереду – сотник молодий вродливий,
І юний хлопчик в касці голубій,
І вчитель літній – сивий-сивий.

І рани їхні вже не їм болять…
Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло.
Як крила янгола, злітаючи назад,
Небесна сотня в вирій полетіла».

Такий вірш-присвяту написала 10-класниця Ярина Захарченко на своєму малюнку, котрий нині став частиною виставки робіт учнів Новосанжарського НВК та класу образотворчого мистецтва районної дитячої музичної школи (керівник Юрій Дебелий). Малюнки, присвячені пам’яті про Небесну Сотню, розмістили у фойє адміністративного приміщення районної ради. 38 робіт юних новосанжарців вражають своєю актуальністю і не по-дитячому серйозністю теми. Серед кращих робіт можна назвати малюнки старшокласників Анни Охрей, Вікторії Олексенко, Анастасії Губи та Елли Кушніренко.