Обрано заступника голови районної ради (Відео+)

Опубліковано: 06.03.2014 16:00
Шостого березня відбулося пленарне засідання позачергової двадцять восьмої сесії районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Геннадій Супрун. На сесію з 58 обраних депутатів прибуло 39. Також у ній взяли участь сільські голови, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, очільники районних організацій, установ, підприємств, представники засобів масової інформації і громадськості.

Перед початком засідання голова районної ради привітав іменинників – колегу-депутата Вікторію Саларову та Кунцівського сільського голову Анатолія Підтоптаного. Геннадій Супрун побажав їм міцного здоров’я, сімейного щастя та плідної діяльності на благо територіальної громади Новосанжарщини. Квітами і щирими словами привітань віншували Анатолія Миколайовича і колеги із асоціації сільських голів району Любов Шерстюк та Володимир Коба.

Далі депутати перейшли до обрання секретаря сесії. Ним стала Людмила Шашкова. Потім сесія затвердила і порядок денний.

Спочатку розглянули питання про обрання заступника голови районної ради. Геннадій Супрун запропонував на цю посаду депутата Сергія Бодака. Цю кандидатуру було вписано до виборчого бюлетеня. Для проведення таємного голосування депутати утворили лічильну комісію. До неї увійшли Наталія Деменко, Марія Краснюк (секретар), Ольга Шпигун, Микола Таран та Микола Горященко (голова). За процедурою відбулося таємне голосування, після якого Микола Горященко оголосив результати – Сергія Анатолійовича обрали заступником голови районної ради. За таке рішення проголосувало 34 депутати, проти – 5.

Потому депутати затвердили проекти рішень «Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування голові Новосанжарської районної ради» та «Про умови оплати праці голови районної ради та його заступника».

Також народні обранці проголосували щодо відміни рішень районної ради від 15 жовтня 2013 року. Стосувалися вони внесення змін до Статутів комунальних навчальних закладів, затвердження їх в новій редакції та внесення змін до Порядку призначення на посаду і звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій, закладів, які належать до спільної власності територіальних громад Новосанжарського району.

П’ятим питанням порядку денного став розгляд і прийняття заяви сесії, котра стосувалася ситуації в Україні загалом і Автономній Республіці Крим зокрема (див. відео). Ось її зміст:

«Ми, депутати Новосанжарської районної ради шостого скликання, глибоко стурбовані ситуацією, що склалася в Автономній Республіці Крим.

Рада Федерації Росії дала згоду на введення російських збройних сил на територію України і сьогодні ми стали свідками подій, що загрожують єдності, суверенітету і державності нашої країни.

Ми категорично засуджуємо такі дії, що підштовхують до загрозливої межі між миром і війною, можуть призвести до розколу нашої країни і тривалого громадянського конфлікту з людськими жертвами.

Україна є повноправним суб’єктом міжнародних відносин. Ми вважаємо, що держави, які гарантували Україні територіальну цілісність і суверенітет, повинні взяти активну участь у діалозі мирного врегулювання ситуації в Україні.

Ми звертаємося до жителів Новосанжарщини з проханням зберегти у цей надскладний час витримку, мужність та спокій. Категоричні заяви, спонукання до конфліктів – це шлях дестабілізації і руйнування нашої державності.

Ми закликаємо згуртуватись усі політичні сили з метою захистити суверенітет та територіальну цілісність України.

Слава Україні!

Заява прийнята на позачерговій двадцять восьмій сесії Новосанжарської районної ради шостого скликання 6 березня 2014 року».

Варто зазначити, що під час пленарного засідання присутні торкалися теми про соціально-політичну ситуацію у нашому районі. Зокрема, з трибуни про це говорили депутати районної ради Володимир Петрушко та Віктор Дубович.

Наостанок, голова районної ради Геннадій Супрун привітав присутніх жінок з наступаючим весняним святом 8-го березня. Геннадій Іванович побажав їм любові, добра і усіляких життєвих гараздів.
Відео: