Голова районної ради зустрівся із сільськими та селищним головами Новосанжарщини (Відео+)

Опубліковано: 03.03.2014 17:47
Третього березня голова районної ради Геннадій Супрун зустрівся із сільськими і селищним головами, аби обговорити найбільш актуальні та проблемні питання, що нині турбують громаду Новосанжарщини.

На початку цього заходу Геннадій Супрун підкреслив, що нині загалом українці і зокрема система самоврядування нашого району переживають час політичної, економічної та духовної реформації і змін. За його словами, закінчився той час, коли будь-кого примушували вступати до тієї чи іншої політичної партії. На думку голови районної ради, зараз кожному потрібно переглянути власне ставлення до процесу державотворення, адже нова влада закликає усіх самоврядовців до максимальної прозорості дій в інтересах територіальних громад (див. відео).

Підтримав позицію Геннадія Івановича і селищний голова Андрій Река. Крім того, Андрій Олександрович зазначив, про необхідність всіляко підтримати діяльність селищного комунгоспу, адже ця організація у майбутньому зможе обслуговувати не лише Нові Санжари, а й сусідні сільські ради.

Проблему функціонування центрального районного звалища твердих побутових відходів озвучив сільський голова Зачепилівки Михайло Заріцький.

Коментували соціально-політичну і економічну ситуацію у районі і країні загалом сільські голови Соколової Балки, Попового, Нехворощі, Кунцевого і Руденківки Анатолій Кравець, Ольга Волоська, Юрій Любимський, Анатолій Підтоптаний та Сергій Головко.

До присутніх звернулися і представники районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Вони прохали сільських голів посприяти у проведенні обстеження житлово-побутових умов у помешканнях ветеранів Великої Вітчизняної війни.

А от селищний голова Андрій Река просив колег долучитися фінансово до спорудження на центральній площі Нових Санжар пам’ятника «Небесній сотні». Також він повідомив про те, що замість Леніна на площі буде встановлено монумент «Десять заповідей» із церковним куполом.
Відео: