Директор-ювіляр (Відео+)

Опубліковано: 03.03.2014 17:42
Третього березня з 65-им ювілейним днем народження директора Нехворощанської школи Михайла Лук’яненка вітали голова районної ради Геннадій Супрун, сільський голова Нехворощі Юрій Любимський, начальник відділу освіти райдержадміністрації Юрій Зінченко, завідуюча районним методкабінетом Тетяна Лапіна та голова профспілки працівників освіти Новосанжарщини Валентина Кульчинська.

Голова райради побажав Михайлу Пилиповичу міцного здоров’я і усіляких життєвих гараздів, а також вручив імениннику вітальну адресу і квіти. Віншували ювіляра і колеги-освітяни (див. відео). Варто зазначити, що для гостей із райцентру Михайло Лук’яненко провів невеличку екскурсію по своєму загальноосвітньому закладу. Присутніх приємно вразило те, у якому стані нині знаходиться матеріально-технічна база цієї територіально віддаленої від Нових Санжар школи.
Відео: