Головні рішення приймаються на Народному Віче (Відео+)

Опубліковано: 02.03.2014 17:51
            2-го березня на центральній площі Нових Санжарах вже традиційно відбулося Народне Віче. Участь у ньому взяли голова районної ради Геннадій Супрун, селищний голова Андрій Река, представники громадських організації і політичних партій Новосанжарщини, а також громадські активісти селища і району.

Перше питання озвучив новосанжарець-майданівець, журналіст тижневика «Ехо» Володимир Паршевлюк, котрий закликав присутніх діяти виважено по відношенню до ситуації, яка нині склалася у країні, і зокрема у Криму. Після цього слово взяв голова районної ради. Геннадій Супрун озвучив людям кандидатуру на посаду заступника голови районної ради. Представники Народного Віче погодилися з думкою Геннадія Івановича. Отже, на чергову сесію буде внесено пропозицію щодо обрання заступником голови районної ради Сергія Бодака.

Цього дня затвердили новосанжарці і склад Громадської ради, про заснування котрої на останній сесії райради говорив новообраний голова. До її складу увійшли громадські активісти, майданівці і представники громадських організацій району Юлія Солодка, Галина Бунецька, Володимир Паршевлюк, Михайло Коркішко, Володимир Бульбаха, Віктор Гулько, Максим Михайлик, Геннадій Каблуков, Георгій Сьомін, Станіслав Вагнер та Василь Дробиняк.

Далі довго обговорювалося питання Криму і позицію України щодо так званої російської інтервенції. Екскурс в історію відносин нашої держави з Росією зробила вчитель Новосанжарського НВК Галина Бунецька.

Після цього представники Народного Віче голосували за кандидата на посаду голови райдержадміністрації. Майже одноголосно люди запропонували довірити цю відповідальну посаду громадському активісту, учаснику Євромайдану, журналісту тижневика «Ехо» Володимиру Паршевлюку (див. відео).

Наостанок, присутні традиційно заспівали Гімн України, котрий, варто зазначити, в останні три місяці набув набагато величнішого і глибшого змісту у серцях і душах кожного українця-патріота.
Відео: