Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    "Світлиця"    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти


Ми в соціальних мережах:


Освітяни чекають від нової влади змін на краще (Відео+)

Опубліковано: 28.02.2014 13:51
28 лютого у Новосанжарському НВК відбулася нарада керівників навчальних закладів Новосанжарщини. Участь у цьому заході взяв і голова районної ради Геннадій Супрун.

Новообраний очільник районної ради закликав присутніх пом’янути хвилиною мовчання загиблих на Євромайдані. Далі Геннадій Супрун зачитав керівникам загальноосвітніх закладів звернення директора Новосанжарського НВК Миколи Решетила до голови районної ради (див. відео). У ньому Микола Іванович прохає депутатів розглянути питання про скасування рішення 23 сесії 6 скликання від 15 жовтня 2013 року «Про внесення змін до статутів комунальних навчальних закладів та затвердження їх у новій редакції». На його думку це поверне довіру працівників згадуваного навчально-виховного комплексу до районної ради, а також дасть можливість уникнути судових процесів. Варто зазначити, що голова районної ради Геннадій Супрун пообіцяв ініціювати підготовку проекту такого рішення найближчим часом.

Потому, звертаючись до присутніх, начальник відділу освіти райдержадміністрації Юрій Зінченко озвучив питання порядку денного наради. Директори шкіл довго обговорювали підсумки перевірки фінансової діяльності відділу освіти Державною фінансовою інспекцією. Освітяни прохали голову районної ради вирішити питання щодо повноцінного фінансування їх відділу. Зокрема, вони розповіли про затримки виплати авансу заробітної плати вчителів, відсутність оплати за відрядження, проблеми з коштами на утримання шкільних автобусів та закупівлю нової оргтехніки. Юрій Зінченко підкреслив, що на сьогодні освітянська галузь району потребує до 2-ох млн. грн.

Також на нараді були розглянуті питання про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації, про проведення акції «Першокласникам – нові парти», про організацію харчування і підвезення учнів у 2014 році та інші.

Крім того, голова районної ради Геннадій Супрун звернув увагу освітян на те, що нова влада нікого не примушуватиме вступати у лави будь-якої партії. Також Геннадій Іванович пообіцяв, що відтепер районна рада проводитиме максимально прозору діяльність, яка буде направлена на благополуччя кожного жителя Новосанжарщини.
Відео:
Фотогалерея:
Автор: Адміністратор
© 2011-2019
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове