Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    Вакансії    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти


Ми в соціальних мережах:


Новосанжарські пауерліфтери підтверджують звання найсильніших

Опубліковано: 18.01.2014 15:14
Нещодавно у Полтаві відбувся чемпіонат області з пауерліфтингу. У ньому взяли участь чотири вихованця дитячо-юнацької спортивної школи нашого району. Новосанжарці боролися за перемогу, аби увійти у збірну області, котра візьме участь у чемпіонаті України, що пройде у Коломиї.

Так, Роман Ульянець у нелегкій боротьбі виборов місце у збірній Полтавщини. Лише 7 кг не вистачило підняти хлопцю, аби отримати розряд кандидата у майстри спорту. А от Сергій Бабенко посів першу сходинку п’єдесталу, Владислав Островерхий – другу. Обидва спортсмени теж отримали місця в обласній збірній. Що ж до Василя Славича, то він здобув 2-й спортивний розряд, набагато перевиконавши запланований результат. Загалом команда з Новосанжарщини виступила дуже вдало. Нині на неї чекає підготовка до чемпіонату України.

Варто зазначити те, що поїхати на змагання нашим спортсменам вже традиційно допомогли благодійники – працівники організації «Новофарм» Олександр Погорецкий та Володимир Тімонов.
Автор: Адміністратор
© 2011-2019
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове