Нові спортивні перемоги

Опубліковано: 23.12.2013 11:34
21 грудня у Полтаві відбувся відкритий чемпіонат області з пауерліфтингу серед юнаків. Честь Новосанжарщини на ньому захищали два наших спортсмени: у категорії до 53 кг – Роман Ульянець (встановив цьогоріч рекорд області), у категорії до 59 кг – Олександр Рукас.

Роман у другій спробі виконав: присід – 135 кг, жим – 70 кг, тяга – 160 кг. Як результат – перша сходинка п’єдесталу і перший спортивний розряд. Олександр одразу ж виконав вправи чітко, виборовши золото: присід – 135 кг, жим – 75 кг, тяга – 155 кг. Варто зазначити, що хлопець виконав другий спортивний розряд.

Цікаво і те, що обслуговували змагання Сергій Бабенко та Василь Славич – новосанжарці, котрі навчаються у полтавських вузах, однак продовжують займатися спортом під керівництвом тренерів з нашого району Максима Іванькова та Юрія Стрюка. На прохання цих викладачів, згадаємо тих спонсорів і благодійників, котрі постійно допомагають у розвитку пауерліфтингу Новосанжарщини. Це Юрій Бовкун, який подарував спортсменам «скрутку для бинтів». А також Олександр Погорецкий та Володимир Тімонов, котрі відремонтували і технічно вдосконалили два тренажери, виготовили два ланцюги для присіду і тяги, змайстрували так звані безпечні гантелі та придбали і подарували піраміду для них. А от депутат районної ради Сергій Бульбаха допоміг відремонтувати боксерський ринг. Зазначимо, що підвезення пуерліфтерів на змагання теж забезпечили ці люди.

* * *

Порадували своїми досягненнями і стрілки з нашого району, котрі тренуються під керівництвом Анатолія Старєлова. У грудні на чемпіонаті Дніпропетровської області по стрільбі кульовій вихованець ДЮСШ Віталій Черкас зайняв перше місце, перемігши майстра спорту міжнародного класу Івана Бідняка. Інший новосанжарець Дмитро Шпак на цих змаганнях здобув у свої 13 років 2-й спортивний розряд. Варто згадати і те, що у жовтні вихованка ДЮСШ Оксана Іопа зайняла 8 місце на чемпіонаті України зі стрільби кульової.