Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

Опубліковано: 13.11.2020 17:35

Сьогодні відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном, з питань освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, спорту, туризму, сім’ї та дитинства і з питань аграрної політики, земельних відносин та екології, будівництва, інвестицій, транспорту та зв’язку. У засіданні, яке вела голова бюджетної комісії Галина Курило, взяв участь голова районної ради Геннадій Супрун.

У ході засідання було розглянуто 24 питання, що заплановані для внесення на розгляд сорок п’ятої позачергової сесії районної ради. Серед них питання внесення змін до районних Програм фінансової підтримки Комунальних некомерційних підприємств «Новосанжарська центральна районна лікарня» та «Центр первинної медико-санітарної допомоги»; внесення змін до районних Програм розвитку архівної справи в районі та забезпечення виконання районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень.

Розглянули питання внесення  змін до районного бюджету на       поточний рік.

Проектами рішень пропонується погодити Проєкти землеустрою щодо встановлення (зміни) меж сіл Давидівка, Коби та Грекопавлівка на території Стовбино-Долинської сільської ради; сіл Лелюхівка та Забрідки Новосанжарського району Полтавської області.

Враховуючи висновки галузевих постійних комісій районної ради пропонується внести зміни до фінансових планів Комунальних некомерційних підприємств «Новосанжарська центральна районна лікарня» та «Центр первинної медико-санітарної допомоги» на поточний рік; надати дозвіл Новосанжарському санаторію-профілакторію «Антей» на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району.

Пропонується передати із спільної власності територіальних громад сіл, селища району у комунальну власність селищної об’єднаної територіальної громади ряд бюджетних установ галузі освіти та культури, трудовий архів санаторій-профілакторій «Антей».

Проєктами рішень пропонується затвердити акти приймання-передачі майна районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги.