Відбулася сорок п'ята позачергова сесія районної ради сьомого скликання

Опубліковано: 13.11.2020 17:42

13 листопада відбулося пленарне засідання сорок п’ятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання. На сесії були присутні голова райдержадміністрації Владислав Васюта, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій та представники засобів масової інформації.

На початку засідання сесії голова районної ради Геннадій Супрун з глибоким сумом сповістив про те, що на 69-му році життя зупинилося серце колишнього голови районної ради Володимира Левицького Після чого присутні вшанували світлу пам'ять Володимира Левицького, хвилиною мовчання.

Сьогодні вночі пішов з життя учасник АТО житель села Зачепилівка Владислав Панченко пам'ять про якого також вшанували хвилиною мовчання.

Слова вітань та найкращих побажань були адресовані депутатам районної ради Риті Вербі; Яніні Кутенко та Миколі Харченку, які відсвяткували Дні народження в міжсесійний період.

На пленарному засіданні районної ради було розглянуто 24 питання.

Так, згідно з рішеннями сесії збільшено фінансування районних Програм фінансової підтримки Комунальних некомерційних підприємств «Новосанжарська центральна районна лікарня» та «Центр первинної медико-санітарної допомоги» за рахунок виділення додаткових коштів з районного та сільських бюджетів, а також бюджетів ОТГ; внесено зміни до районних Програм розвитку архівної справи та забезпечення виконання районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень.

Рішенням сесії внесено також зміни до районного бюджету на 2020 рік. Зокрема, інша субвенція з ОТГ та сільських бюджетів в загальній сумі 640 тис. 500 грн. спрямована на фінансування закладів освіти – 60 тис. грн.; центральної районної лікарні – 300 тис. грн.; Центру ПМСД – 66 тис. 500 грн.; закладів культури – 5 тис. грн.; територіального центру – 207 тис. грн.; місцевого осередку ГО «ВФСТ «Колос» у Новосанжарському районі – 18 тис. 800 грн.; пільги сім’ям загиблих в АТО – 8 тис. 200 грн.; програму цивільного захисту населення – 10 тис. грн.

Залишок коштів субвенції з державного бюджету на надання підтримки особам з особливими освітніми потребами спрямовується сектору освіти в сумі 8 тис. 300 грн. Субвенція з державного бюджету відповідно до її цільового призначення спрямовується сектору освіти на забезпечення придбання засобів захисту для закладів освіти – 56 тис. 500 грн.

Погоджено Проєкти землеустрою щодо встановлення (зміни) меж сіл Давидівка, Коби та Грекопавлівка на території Стовбино-Долинської сільської ради; сіл Лелюхівка та Забрідки Новосанжарського району Полтавської області.

Наступні два питання стосувались внесення змін до фінансових планів комунальних некомерційних підприємств «Новосанжарська центральна районна лікарня» та «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2020 рік.

Згідно рішень сесії надано дозвіл Новосанжарському санаторію-профілакторію «Антей» на списання непридатного для подальшого використання легкового автомобіля ВАЗ-2107; ініційовано передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селища району у комунальну власність селищної об’єднаної територіальної громади ряду бюджетних установ галузі освіти та культури; комунальних установ «Об’єднаний трудовий архів селищної, сільських рад Новосанжарського району», «Інклюзивно-ресурсний центр»; Новосанжарського санаторію-профілакторію «Антей», розташованих на її території, їх майна та вихід із засновників цих установ.

Враховуючи висновки постійних комісій районної ради затверджено акти приймання-передачі майна Комунальних некомерційних підприємств «Новосанжарська центральна районна лікарня» та «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Результати поіменного голосування
(архів .rar)