Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Опубліковано: 09.11.2020 08:37

Щиро вітаю вас із професійним святом талановитих людей, які є носіями національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Працівникам культури випала почесна місія – формувати внутрішній світ людини, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди у суспільстві. Ваша майстерність та професіоналізм зберігають і постійно збагачують українську культуру, духовні традиції, засвідчують любов до рідного краю, до животворних джерел народного мистецтва.

Щиро вдячний за сумлінну працю, безперервний творчий пошук та вагомі духовні досягнення.

Бажаю усім міцного здоров’я, мирного неба, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою,

голова районної ради                                              Геннадій СУПРУН