Привітання голови районної ради з нагоди Дня працівника соціальної сфери

Опубліковано: 30.10.2020 17:33

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери.

Немає на світі добрішої професії, ніж професія соціального працівника. Ваше покликання - розділяти труднощі і радість безпорадних і слабких людей, а ваші заслуги перед суспільством і державою воістину неоціненні.

На ваші плечі покладене одне з найважливіших і відповідальніших завдань – державна підтримка і соціальний захист громадян, заснований на принципах індивідуального підходу до кожної людини.

Ви допомагаєте працевлаштовуватися, забезпечуєте реалізацію пільг та надання адресних допомог, житлових субсидій найвразливішим категоріям нашого населення.

Не маю сумніву, шановні працівники соціальної сфери, що властивий вам високий моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам української громади. Прийміть вдячність за самовідданість, вірність обов’язку і покликанню.

Зичу вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.

З повагою,
голова районної ради                                                                                 Геннадій СУПРУН