Вітання з Днем Гідності та Свободи

Опубліковано: 21.11.2020 08:40

21 листопада ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, постав на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави.

Саме прагнення свободи та поваги до особистості об’єднало громадян нашої держави. Масштабні громадські протести в Україні, що здобули підтримку на всіх континентах, отримали назву: Революція Гідності.

Під час Революції Гідності ми стали свідками народження нових українських громадян. Вільні, свідомі і відважні патріоти, люди різних професій і занять, різного походження та віку, українці, які спілкувалися між собою різними мовами, вийшли на вулиці і, об’єднавшись, створили на Майдані простір волі, гідності та справедливості.

У ті історичні дні ми переконались, що солідарність і братерство, взаємоповага і доброзичливість між сотнями тисяч людей, згуртованих довкола спільної мети, ведуть до перемоги. Українці ще раз продемонстрували, що ми – вільна, свободолюбива нація, яка ніколи не поступиться найважливішими для себе принципами.

Автор: Новосанжарська районна рада