Про початок опалювального сезону 2020-2021 років для закладів освіти та охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селища Новосанжарського району

Опубліковано: 21.10.2020 12:23

Відповідно до статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про теплопостачання», Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630, наказу Міністерства палива та енергетики України, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378, ДБН В.2.2-9:2018 «Громадські будинки та споруди. Основні положення», ДБН В.2.2-10-2001 «Будинки і споруди. Заклади охорони здоров’я», розділу 6 СанПіН 5179-90 (для закладів охорони здоров’я), п. 5.5 ДСанПіН 5.5.2.008-01 (для навчальних закладів), розділу VІ Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 № 234, враховуючи клопотання сектору освіти райдержадміністрації, КНП «Новосанжарська центральна районна лікарня Новосанжарської районної ради Полтавської області», КНП «Новосанжарський Центр надання первинної медико-санітарної допомоги Новосанжарської районної ради Полтавської області», в зв’язку із різким зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря та з метою забезпечення державних санітарних норм в частині дотримання необхідного повітряно-температурного режиму в закладах освіти та охорони здоров’я:

1. Розпочати з 21 жовтня 2020 року опалювальний сезон 2020-2021 року в КНП «Новосанжарська центральна районна лікарня Новосанжарської районної ради Полтавської області», КНП «Новосанжарський Центр надання первинної медико-санітарної допомоги Новосанжарської районної ради Полтавської області» та закладах освіти, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селища Новосанжарського району та обладнані автономними системами опалення.

2. Керівникам вказаних підприємств та закладів:

1) забезпечити споживання природного газу у межах бюджетних асигнувань на відповідний опалювальний період та своєчасне проведення розрахунків за спожиті енергоносії;

2) забезпечити економію ресурсів та постійний контроль за дотриманням доведених лімітів;

3) відстежувати динаміку змін температури повітря в приміщеннях, в разі встановлення її вище, ніж це передбачено державними санітарними нормами, забезпечити обмеження роботи котелень та топкових.

3. Це розпорядження набирає чинності з дня офіційного оприлюднення його на веб-сайті районної ради.

4. Внести це розпорядження на затвердження чергової сесії районної ради.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.