Про скликання сорок четвертої позачергової сесії Новосанжарської районної ради сьомого скликання

Опубліковано: 06.10.2020 16:38

Відповідно до статті 43, частини четвертої статті 46, пункту 1 частини шостої та частини сьомої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Новосанжарської районної ради сьомого скликання:

І. Скликати пленарне засідання сорок четвертої позачергової сесії Новосанжарської районної ради сьомого скликання 08 жовтня 2020 року о 10-й годині в приміщенні адміністративного будинку районної ради за адресою: смт Нові Санжари, вул. Центральна, 23.

II. На розгляд сесії внести питання:

1. Про внесення змін до рішення сорок третьої позачергової сесії районної ради сьомого скликання від 14 серпня 2020 року «Про затвердження переліку об’єктів для фінансування із цільового фонду соціального розвитку».

2. Про внесення змін до районної цільової програми забезпечення виконання Новосанжарською районною державною адміністрацією у 2020 році делегованих повноважень районною радою.

3. Про внесення змін до рішення Новосанжарської районної ради від 21 грудня 2019 року «Про районний бюджет на 2020 рік».

4. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року.

5. Про використання коштів резервного фонду районного бюджету за 9 місяців 2020 року.

6. Про внесення доповнення в додаток до рішення сорок третьої позачергової сесії районної ради сьомого скликання від 14 серпня 2020 року «Про деякі питання сплати орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл, селища Новосанжарського району під час карантину».

7. Про затвердження Плану розвитку Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна районна лікарня Новосанжарської районної ради Полтавської області» на IV квартал 2020 року.

8. Про передачу Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна районна лікарня Новосанжарської районної ради Полтавської області» у комунальну власність Новосанжарської селищної ради.

9. Про передачу Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги Новосанжарської районної ради Полтавської області» у комунальну власність Новосанжарської селищної ради.

10. Про передачу матеріальних цінностей стоматологічного кабінету Соколовобалківської АЗПСМ із спільної власності територіальних громад сіл, селища Новосанжарського району Полтавської області у комунальну власність Нехворощанської сільської ради.

11. Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць с. Горобці Малокобелячківської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області.

12. Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць с. Ємцева Долина Малокобелячківської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області.

13. Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць с. Нехвороща Нехворощанської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області.

14. Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць с. Соколова Балка Нехворощанської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області.

15. Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць с. Андріївка Нехворощанської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області.

16. Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць с. Світлівщина Нехворощанської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області.

17. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

18. Різне.

III. На сесію запросити: голову та заступника голови райдержадміністрації, депутата обласної ради Красюка В.Ф., селищного, сільських голів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ, організацій району, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, представників засобів масової інформації.