Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    Вакансії    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти


Ми в соціальних мережах:


Відбувся захід до Дня визволення району від фашистських загарбників

Опубліковано: 23.09.2020 09:38

Ми ніколи не забудемо тих, хто, не шкодуючи свого життя, завоював яскраву перемогу та щастя для майбутніх поколінь. Нехай пам’ять про всіх полеглих за мир у страшні часи війни, згуртує нас та дасть нам силу, волю та надію найскоріше вдихнути ковток чистого мирного повітря на нашій рідній землі.

Сьогодні в районному центрі відбувся захід до Дня визволення району від фашистських загарбників. Участь у заході взяли голова районної ради Геннадій Супрун, голова районної державної адміністрації Владислав Васюта, заступник голови райдержадміністрації Тарас Зуб, завідувач сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації Зінаїда Киричок, заступник військового комісара з територіальної оборони Микола Скубій та голова районної організації ветеранів Володимир Сальний.

Присутні вшанували пам’ять героїв, що полягли в смертельному двобої з нацистами за визволення новосанжарської землі, хвилиною мовчання та в знак глибокої поваги, вічної пам’яті про подвиги наших батьків, дідів, братів і сестер поклали квіти до підніжжя пам’ятника Слави.

 

Фотогалерея:
Автор: Адміністратор
© 2011-2020
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове