Привітання голови районної ради Геннадія Супруна з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України

Опубліковано: 12.09.2020 16:15

Щиро вітаю усіх, хто пов’язав свою трудову діяльність з видобутком, обробкою та постачанням нафти і газу, із професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

Завдяки праці науковців, інженерів, службовців та робітників крок за кроком протягом століть розбудовувалася нафтогазова галузь: створювалися потужні комплекси, освоювалися родовища, впроваджувалися нові технології з видобутку нафти та газу.

Сердечно вітаю всіх, хто віддав свою працю у минулому і трудиться зараз у газовій галузі нашого краю. Висловлюю щиру вдячність всім працівникам нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, які щоденно проявляють самовідданість і майстерність, відповідальне ставлення до своєї справи, забезпечуючи надійну роботу складного технологічного комплексу.

У цей святковий день зичу вам нових здобутків та перемог, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя! Добра вам, життєдайної енергії, земних щедрот і успіхів на професійній ниві!

З повагою,

голова районної ради                                        Геннадій СУПРУН