Привітання голови районної ради Геннадія Супруна з Днем фізичної культури і спорту!

Опубліковано: 12.09.2020 15:59

Щиро вітаю спортсменів, тренерів,  фахівців галузі фізичної культури та спорту, всіх прихильників фізкультурно-спортивного руху з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту.

Бажаю всім міцного здоров’я, великої вдачі, наполегливості, наснаги, та перемог в усіх справах! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує молодість, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури та спорту.

Нашим спортсменам бажаю високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашого району. Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів району.

З повагою,

голова районної ради                                        Геннадій СУПРУН