Зустрічайте серпневий випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

Опубліковано: 04.09.2020 10:32

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області повідомляє про те, що вийшов черговий електронний варіант щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».

У восьмому номері читайте:

Новели виборчого законодавства, місцеві вибори 2020 – як це буде?

Про порядок і підстави звернення громадян до суду при реалізації ними виборчих прав роз'яснює суддя Козельщинського райсуду Андрій Лизенко.

Про роботу ювенальної превенції УПД ГУНП в Полтавській області інформує Ірина Москаленко.

Актуальні зміни до процесуальних кодексів України та інших законів, у зв'язку з поширенням на території України пандемії коронавірусної хвороби COVID-19.

Податковий номер на ID-картці має таку ж юридичну силу, як довідка платника податків.

Про відповідальність за наругу над державними символами за наругу над державними символами роз'яснюють фахівці системи БВПД.

Серед постійних рубрик – громадські та земельні радники, людина права, приклади успішного захисту.

З випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися за посиланням -