Про скликання сорок третьої позачергової сесії Новосанжарської районної ради сьомого скликання

Опубліковано: 13.08.2020 16:10

Відповідно до статті 43, частини четвертої статті 46, пункту 1 частини шостої та частини сьомої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті Регламенту Новосанжарської районної ради сьомого скликання:

І. Скликати пленарне засідання сорок третьої позачергової сесії Новосанжарської районної ради сьомого скликання 14 серпня 2020 року о 10-й годині в приміщенні адміністративного будинку районної ради за адресою: смт Нові Санжари, вул. Центральна, 23.

II. На розгляд сесії внести питання:

1. Інформація керівника Кобеляцької місцевої прокуратури «Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органу прокуратури на території Новосанжарського району за 7 місяців 2020 року».

2. Про затвердження переліку об’єктів для фінансування із цільового фонду соціального розвитку.

3. Про внесення змін до рішення Новосанжарської районної ради від 21 грудня 2019 року «Про районний бюджет на 2020 рік».

4. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за перше півріччя 2020 року.

5. Про використання коштів резервного фонду районного бюджету за перше півріччя 2020 року.

6. Про погодження створення ландшафтного заказника місцевого значення «Світлівщина» на території Нехворощанської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області.

7. Про хід виконання в 2020 році районної Програми мобілізаційної підготовки Новосанжарського району та забезпечення виконання військового обов’язку на 2018-2020 роки та стан військово-патріотичного виховання і підготовки молоді до служби у Збройних Силах України.

8. Про хід виконання районної Програми «Молодь Новосанжарщини» на 2019-2021 роки та стан фінансування її заходів.

9. Про фінансово-господарську діяльність Комунального закладу «Культурно-мистецький центр» Новосанжарської районної ради Полтавської області, ефективність використання комунального майна, виконання статутних повноважень щодо задоволення культурних потреб жителів району.

10. Звіт керівника Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги Новосанжарської районної ради Полтавської області» Яковенка О.В. щодо фінансово-господарської діяльності підприємства, виконання показників фінансового плану за І півріччя 2020 року, ефективності використання комунального майна та виконання умов контракту.

11. Про стан підготовки закладів освіти, культури, охорони здоров'я спільної власності територіальних громад району до опалювального сезону 2020-2021 років.

12. Про стан виконання Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна районна лікарня Новосанжарської районної ради Полтавської області» на 2020 рік.

13. Про стан виконання Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги Новосанжарської районної ради Полтавської області» на 2019-2022 роки.

14. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги Новосанжарської районної ради Полтавської області» на 2020 рік.

15. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна районна лікарня Новосанжарської районної ради Полтавської області» на 2020 рік.

16. Про продовження строку трудового договору з директором Новосанжарського санаторію-профілакторію «Антей» Бодрим А.Ф.

17. Про внесення змін до Статутів закладів загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад сіл, селища Новосанжарського району та затвердження їх в новій редакції.

18. Про деякі питання сплати орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл, селища Новосанжарського району під час карантину.

19. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

20. Різне.

III. На сесію запросити: голову та заступника голови райдержадміністрації, депутата обласної ради Красюка В.Ф., селищного, сільських голів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ, організацій району, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, представників засобів масової інформації.