РОЗГЛЯД ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН В НОВОСАНЖАРСЬКОМУ ВІДДІЛІ КОБЕЛЯЦЬКОЇ МІСЦЕВОЇ ПРОКУРАТУРИ ПРОТЯГОМ І ПІВРІЧЧЯ 2020 РОКУ

Опубліковано: 30.07.2020 15:58

Протягом І півріччя 2020 року до Новосанжарського відділу Кобеляцької місцевої прокуратури надійшло 47 звернень  для розгляду. У загальну кількість враховані вирішені по суті, скеровані для вирішення до інших відомств, повернуті заявникам, залишені без розгляду, виключені з обліку звернень та дублікати.

Потрібно зазначити, що зменшення кількості надходжень звернень до прокуратури, зумовлено передусім змінами функцій та структури органів прокуратури, а також роз’ясненнями повноважень органів прокуратури у наданих відповідях авторам звернень.

Разом з цим, громадяни дотепер надсилають до прокуратури скарги, що не належать до визначених повноважень, висловлюючи прохання в організації проведення перевірки чинного законодавства стосовно земельних, трудових прав, соціальних виплат, тощо, сподіваючись на позитивне вирішення проблем.

З цих підстав, за належністю до органів державної влади, місцевого самоврядування  та державного контролю для вирішення по суті скеровано 15 звернень.

Протягом вказаного періоду задоволено 1 звернення з питань досудового розслідування.

Більшість звернень, які надходять до прокуратури це звернення, які стосуються досудового розслідування кримінальних проваджень їх кількість становить 19, від учасників кримінального провадження – 18.

Чимала кількість заяв стосується внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинене кримінальне правопорушення, вчинених на думку заявників правоохоронними органами чи іншими особами. У зв’язку із внесенням відомостей до ЄРДР, виключено з обліку 6 звернень.

До Новосанжарського відділу не надходили звернення з питань представництва інтересів громадян та держави в суді.

Окремо повідомляю, що в Новосанжарському відділі Кобеляцької місцевої прокуратури розміщені стенди з необхідною тематичною інформацією, оприлюднені контактні номери засобів телефонного та електронного зв’язку для написання звернень. Також, кожного дня прокурорами ведеться особистий прийом громадян, куди особа може звернутися як з усним так і письмовим зверненням.

Прокурор відділу                                                                             М. Вініченко