Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    Вакансії    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти


Ми в соціальних мережах:


РОЗГЛЯД ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН В НОВОСАНЖАРСЬКОМУ ВІДДІЛІ КОБЕЛЯЦЬКОЇ МІСЦЕВОЇ ПРОКУРАТУРИ ПРОТЯГОМ І ПІВРІЧЧЯ 2020 РОКУ

Опубліковано: 30.07.2020 15:58

Протягом І півріччя 2020 року до Новосанжарського відділу Кобеляцької місцевої прокуратури надійшло 47 звернень  для розгляду. У загальну кількість враховані вирішені по суті, скеровані для вирішення до інших відомств, повернуті заявникам, залишені без розгляду, виключені з обліку звернень та дублікати.

Потрібно зазначити, що зменшення кількості надходжень звернень до прокуратури, зумовлено передусім змінами функцій та структури органів прокуратури, а також роз’ясненнями повноважень органів прокуратури у наданих відповідях авторам звернень.

Разом з цим, громадяни дотепер надсилають до прокуратури скарги, що не належать до визначених повноважень, висловлюючи прохання в організації проведення перевірки чинного законодавства стосовно земельних, трудових прав, соціальних виплат, тощо, сподіваючись на позитивне вирішення проблем.

З цих підстав, за належністю до органів державної влади, місцевого самоврядування  та державного контролю для вирішення по суті скеровано 15 звернень.

Протягом вказаного періоду задоволено 1 звернення з питань досудового розслідування.

Більшість звернень, які надходять до прокуратури це звернення, які стосуються досудового розслідування кримінальних проваджень їх кількість становить 19, від учасників кримінального провадження – 18.

Чимала кількість заяв стосується внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинене кримінальне правопорушення, вчинених на думку заявників правоохоронними органами чи іншими особами. У зв’язку із внесенням відомостей до ЄРДР, виключено з обліку 6 звернень.

До Новосанжарського відділу не надходили звернення з питань представництва інтересів громадян та держави в суді.

Окремо повідомляю, що в Новосанжарському відділі Кобеляцької місцевої прокуратури розміщені стенди з необхідною тематичною інформацією, оприлюднені контактні номери засобів телефонного та електронного зв’язку для написання звернень. Також, кожного дня прокурорами ведеться особистий прийом громадян, куди особа може звернутися як з усним так і письмовим зверненням.

 

Прокурор відділу                                                                             М. Вініченко

Автор: Адміністратор
© 2011-2020
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове