Відбулася звітно-виборна конференція районної організації профспілки працівників державних установ України

Опубліковано: 10.07.2020 10:27

9 липня 2020 року відбулася звітно-виборна конференція районної організації профспілки працівників державних установ України.

Цього року в роботі зборів взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун та директор обласної організації профспілки працівників державних установ України Ірина Богуш.

На загал було винесено звіт про діяльність Первинної профспілкової організації за період з 2015 по 2020 роки. Під час доповіді голова районного комітету профспілки працівників державних установ Любов Кибкало детально зупинилась на проведеній роботі по захисту трудових соціально-побутових інтересів працівників, поліпшенню умов праці, наданні матеріальної допомоги членам профспілки, організації дозвілля.

Було заслухано звіт про роботу ревізійної комісії профспілкової організації. Під час обговорення колектив мав змогу оцінити діяльність організації як загалом, так і окремих членів профспілкового комітету.

Для подальшої плідної діяльності профспілкової організації було обрано новий склад комітету та членів ревізійної комісії.

У ході зустрічі було обговорено ряд проблемних питань, які турбують працівників, для термінового їх вирішення.

Наприкінці зібрання було обрано делегатів на звітно-виборну конференцію профспілки працівників державних установ обласного комітету.