Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    Вакансії    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти


Ми в соціальних мережах:


Привітання голови районної ради з нагоди Дня Конституції України

Опубліковано: 28.06.2020 07:32

Шановні жителі району!

Щиро вітаю вас із знаменною датою в житті нашої держави – Днем Конституції України! Основний український закон – головний оберіг державності та демократії, гарантія  незалежності та соборності України.

Тож, сподіваюся на те, що це свято об’єднає усіх у бажанні змінити наше життя на краще, у проявах відповідальності за все, що нас оточує, у самовідданій праці, у самореалізації задля розквіту Новосанжарщини та усієї України.

Дорогі краяни, бажаю вам міцного здоров’я, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень. Нехай всі ваші плани та задуми здійснюються.

Нехай ніколи не залишає вас віра в світле майбутнє нашої держави, а досвід, творча енергія, сила і мудрість будуть спрямовані на благо власної родини і українського народу.

 

З повагою,

голова районної ради                                                                                             Геннадій СУПРУН
Автор: Адміністратор
© 2011-2020
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове