Привітання голови районної ради з нагоди Дня Конституції України

Опубліковано: 28.06.2020 07:32

Шановні жителі району!

Щиро вітаю вас із знаменною датою в житті нашої держави – Днем Конституції України! Основний український закон – головний оберіг державності та демократії, гарантія  незалежності та соборності України.

Тож, сподіваюся на те, що це свято об’єднає усіх у бажанні змінити наше життя на краще, у проявах відповідальності за все, що нас оточує, у самовідданій праці, у самореалізації задля розквіту Новосанжарщини та усієї України.

Дорогі краяни, бажаю вам міцного здоров’я, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень. Нехай всі ваші плани та задуми здійснюються.

Нехай ніколи не залишає вас віра в світле майбутнє нашої держави, а досвід, творча енергія, сила і мудрість будуть спрямовані на благо власної родини і українського народу.

З повагою,

голова районної ради                                                                                             Геннадій СУПРУН