Привітання голови районної ради з нагоди Дня молоді

Опубліковано: 28.06.2020 07:28

Дорога молодь Новосанжарщини!

Прийміть найщиріші вітання із Днем молоді – святом оптимізму, енергії та світлих надій.

Немає в житті прекраснішої пори, аніж молодість. Бути молодим означає вірити у свої сили, бути безстрашним та неупередженим. Саме з демонстрації молоді із вимогами про краще та демократичне майбутнє нашої держави, зокрема, в рамках Європейського Союзу розпочалася Революція Гідності нашого народу, а відтак – нова віха в історії держави.

Наша молодь завдяки витримці, силі волі, ентузіазму, а також ціною власного життя зуміла скерувати державу на цивілізований шлях розвитку та назавжди порвати із радянським минулим.

У ваших долонях весь світ, перед вами тисячі доріг. Кожен з вас може вибрати свою. І не обов'язково стати кимось дуже популярним і знаменитим. Але обов'язково, щоб кожен з вас, став людиною! Людиною з великої літери, яка вміє цінувати вічні цінності, такі як доброта, совість, любов, честь і гідність.

Бажаю вам успіхів, ясних цілей і завзятості в отриманні знань, активної життєвої позиції, затребуваності і самореалізації.

Залишайтеся молодими, любіть життя! Прагніть до нових перемог і звершень. Зі святом!

З повагою,

голова районної ради                                                                                 Геннадій СУПРУН