Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    Вакансії    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти


Ми в соціальних мережах:


Відбулася сорок друга сесія районної ради сьомого скликання

Опубліковано: 25.06.2020 16:46

25 червня відбулося пленарне засідання сорок другої сесії районної ради. На сесії були присутні голова райдержадміністрації Владислав Васюта, заступник голови райдержадміністрації Тарас Зуб, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій та представники засобів масової інформації.

На початку засідання сесії присутні вшанували світлу пам'ять воїнів, що загинули в ході проведення антитерористичної операції на сході України, хвилиною мовчання.

Слова вітань та найкращих побажань були адресовані депутатам районної ради Оксані Борсук, Сергію Бульбасі, Михайлу Васюті, Василю Вертію, Галині Курило, Роману Павліченку, Анатолію Сутковому та Миколі Шапаренку, які відсвяткували Дні народження в міжсесійний період.

На пленарному засіданні районної ради було розглянуто 32 питання.

Відповідно до рішень сесії внесено зміни до районних (комплексних) Програм підтримки Комунальнального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна районна лікарня»; розвитку цивільного захисту; територіальної оборони; соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної.

Взято до відома інформацію начальника районного відділення поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області Сергія Пархоменка про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки та порядку на території  району за 5 місяців 2020 року; інформацію керівника апарату райдержадміністрації Інни Чернухи про виконання Програми економічного і соціального розвитку району на минулий рік.

Рішенням сесії внесено також зміни до районного бюджету на 2020 рік. Зокрема, додатково виділено на фінансування закладів освіти – 20 тис. грн.; центральної районної лікарні – 34 тис. 500 грн.; Центру ПМСД – 5 тис. 900 грн.; місцевого осередку ГО «ВФСТ «Колос» у Новосанжарському районі – 20 тис. грн; для вирішення питань соціального захисту населення – 13 тис. грн., в тому числі на пільгове перевезення громадян залізничним транспортом – 10 тис. грн.; питань цивільного захисту – 10 тис. грн.

Вільний залишок районного бюджету в загальній сумі 73 тис. 600 грн. спрямовано на заходи, пов’язані із запобіганням та протидією поширення коронавірусу, для доплати соціальним робітникам територіального центру соціального обслуговування населення.  Субвенція з державного бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»  в сумі 216 тис. 200 грн. спрямована  сектору освіти.

Згідно рішень сесії затверджено звіт про виконання головного кошторису  за перший квартал поточного року та інформацію щодо використання видатків, проведених відповідно до розпоряджень голови райдержадміністрації, за вище вказаний період за рахунок  коштів резервного фонду.

   Затверджено Проєкт землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Стовбина Долина на території Стовбино-Долинської сільської ради. Погоджено Проєкти землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць сіл Горобці та Ємцева Долина Малокобелячківської сільської ради; сіл Нехвороща, Соколова Балка, Андріївка та Світлівщина Нехворощанської сільської ради.

Згідно рішень сесії взято до відома інформацію про стан формування та використання районною державною адміністрацією матеріального резерву району для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків за минулий рік та перше півріччя поточного року; стан реалізації заходів Комплексної програми профілактики правопорушень у районі; стан виконання районних галузевих програм, строк дії яких закінчився в минулому році, досягнення запланованих результативних показників та ефективності їх фінансування; стан фінансового забезпечення та надання послуг районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг); стан соціальної роботи з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах; про роботу сектору культури, молоді та спорту районної державної адміністрації по виконанню делегованих районною радою повноважень у галузі культури та стан реалізації районних цільових програм у сфері культури про підсумки виконання районної цільової Програми забезпечення виконання районною державною адміністрацією у минулому році делегованих районною радою повноважень; щодо ходу виконання районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників АТО на роки та стану фінансування її заходів.

Враховуючи висновки галузевих постійних комісій районної ради взято до відома звіт завідувача Комунальної установи «Об’єднаний трудовий архів селищної, сільських рад району» Оксани Остаповець щодо фінансово-господарської діяльності установи, ефективності використання комунального майна та виконання умов контракту за минулий рік; інформацію про стан надання медичних послуг комунальними некомерційними підприємствами спільної власності та забезпечення ними реалізації державних та районних програм у сфері охорони здоров’я.

Затверджено звіти про виконання фінансових планів Комунальних некомерційних підприємств «Новосанжарська центральна районна лікарня» та «Центр первинної медико-санітарної допомоги» за минулий рік. Припинено безстрокові трудові договори з керівниками закладів загальної середньої освіти  та укладено з строкові трудові договори терміном на 6 (шість) років.

Враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном і з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молодіжної політики, спорту, туризму, сім’ї та дитинства затверджено Положення про порядок призначення керівників закладів загальної середньої освіти, заснованих на спільній власності територіальних громад сіл, селища району; ліквідаційний баланс відділу управління майном районної ради; внесено зміни до рішення тридцять дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання від 21 грудня 2019 року «Про передачу майна (шкільного автобуса) із спільної власності територіальних громад сіл, селища у комунальну власність селищної ради; затверджено акти приймання-передачі майна в межах спільної власності територіальних громад сіл, селища району.  

На завершення засідання було розглянуто та підтримано звернення депутатів районної ради до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКН), Кабінету Міністрів України та народного депутата Касая К.І. щодо скасування окремої плати за послуги розподілу природного газу.


 Результати поіменного голосування (архів .rar)
Фотогалерея:
Автор: Адміністратор
© 2011-2020
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове