Міграційна служба Полтавщини нагадує: для отримання біометричних документів необхідно звертатися особисто

Опубліковано: 24.06.2020 15:29

Друзі, до нас часто надходять запитання чи можливо, щоб хтось інший замість вас отримав готові біометричні документи?!

Тож, НАГАДУЄМО:

Для отримання біометричних документів необхідно звернутися особисто. Так само як і на їх оформлення, адже необхідно ідентифікувати (підтвердити) особу.

Тож плануйте свій час та обирайте найзручніший варіант звернення для отримання адміністративних послуг, які входять до компетенції Міграційної служби, а саме:

запис через он-лайн сервіс «Електронна черга»;

запис через термінал у територіальному підрозділі (за наявності);

запис через поточну чергу у територіальному підрозділі «сьогодні на сьогодні».

Наразі проблем із чергами у підрозділах Міграційної служби Полтавщини немає, тому ви можете безперешкодно звертатись протягом робочого часу для отримання адміністративних послуг, які входять до компетенції ДМС України.
Разом з тим, просимо полтавців під час відвідування підрозділів, дотримуватись рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України щодо зменшення впливу та передачі вірусної інфекції:
            -      користуватися захисною маскою, рукавичками та дезінфікуючими засобами;

-   не створювати скупчення людей у підрозділі та дотримуватись безпечної відстані між людьми (з розрахунку не більше 1 людини на 10 кв. метрів);

- уникати контакту з усіма, хто має ознаки ГРВІ.

Чекаємо на вас!