Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном

Опубліковано: 24.06.2020 15:22

23 червня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном і з питань освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, спорту, туризму, сім’ї та дитинства. У засіданні, яке вела голова бюджетної комісії Галина Курило, взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, голова райдержадміністрації Владислав Васюта, заступник голови райдержадміністрації Тарас Зуб.

У ході засідання було розглянуто 22 питання, що заплановані для внесення на розгляд сорок другої сесії районної ради. Серед них питання внесення змін до районної (комплексної) Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна районна лікарня»; Програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції.

Розглянули питання внесення  змін до районного бюджету на поточний рік.

Проектами рішень пропонується затвердити звіт про виконання районного бюджету за перший квартал поточного року та взяти до відома інформацію щодо використання коштів за рахунок резервного фонду.

Враховуючи висновки галузевих постійних комісій районної ради пропонується взяти до відома інформацію про виконання Програми економічного і соціального розвитку району на поточний рік; інформацію про стан надання медичних послуг комунальними некомерційними підприємствами спільної власності та забезпечення ними реалізації державних та районних програм у сфері охорони здоров’я; стан виконання районних галузевих програм, строк дії яких закінчився в минулому році, досягнення запланованих результативних показників та ефективності їх фінансування; хід виконання районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників АТО та стан фінансування її заходів; стан фінансового забезпечення та надання послуг Новосанжарським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг); стан соціальної роботи з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Проєктами рішень пропонується взяти до відома інформацію про роботу сектору культури, молоді та спорту районної державної адміністрації по виконанню делегованих районною радою повноважень у галузі культури та стан реалізації районних цільових програм у сфері культури; звіт завідувача Комунальної установи «Об’єднаний трудовий архів селищної, сільських рад району» Оксани Остаповець щодо фінансово-господарської діяльності установи, ефективності використання комунального майна та виконання умов контракту за минулий рік; звіти про виконання фінансових планів Комунальних некомерційних підприємств «Новосанжарська центральна районна лікарня» та «Центр первинної медико-санітарної допомоги» за минулий рік.

Пропонується припинити безстрокові трудові договори з керівниками закладів загальної середньої освіти та укласти з ними строкові трудові договори; затвердити Положення про порядок призначення керівників закладів загальної середньої освіти, заснованих на спільній власності територіальних громад сіл, селища району; ліквідаційний баланс відділу управління майном районної ради;  внести зміни до рішення тридцять дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання від 21 грудня 2019 року «Про передачу майна (шкільного автобуса) із спільної власності територіальних громад сіл, селища району у комунальну власність селищної ради»;  затвердити акти приймання-передачі майна в межах спільної власності територіальних громад сіл, селища району.

На завершення засідання було розглянуто чотири комісійні питання. Розглянуто та затверджено звіти про виконання фінансових планів Комунальних некомерційних підприємств «Новосанжарська центральна районна лікарня» та «Центр первинної медико-санітарної допомоги» за перший квартал поточного року. Головний спеціаліст сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Литвиненко доповів про стан підготовки до організації та проведення літнього оздоровлення дітей та підлітків у 2020 році. Розглянуто звернення Підприємства Новосанжарської громадської районної організації інвалідів «Клото»-«Едельвейс».