Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

Опубліковано: 22.06.2020 17:00

22 червня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та екології, будівництва, інвестицій, транспорту та зв’язку і з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, законності і правопорядку та інформаційної сфери. У засіданні, яке вів голова регламентної комісії Віктор Тищенко, взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, голова райдержадміністрації Владислав Васюта, заступник голови райдержадміністрації Тарас Зуб.

У ході засідання було розглянуто 12 питань, що заплановані для внесення на розгляд сорок другої сесії районної ради. Серед них питання внесення змін до Програм розвитку цивільного захисту та територіальної оборони району.

Рекомендовано взяти до відома інформацію про виконання Програми економічного і соціального розвитку району на минулий рік; про підсумки виконання районної цільової Програми забезпечення виконання районною державною адміністрацією у минулому році делегованих районною радою повноважень; щодо стану реалізації заходів Комплексної програми профілактики правопорушень у районі; щодо стану формування та використання районною державною адміністрацією матеріального резерву району для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків за минулий рік та І півріччя поточного року.

Пропонується затвердити Проєкт землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Стовбина Долина на території Стовбино-Долинської сільської ради; погодити Проєкти землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць с. Горобці та с. Ємцева Долина Малокобелячківської сільської ради; погодити Проєкт землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць сіл Нехвороща, Соколова Балка, Андріївка та Світлівщина Нехворощанської сільської ради.

На спільному засіданні комісії також розглянуто звернення депутатів районної ради до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКН), Кабінету Міністрів України та народного депутата Касая К.І. щодо скасування окремої плати за послуги розподілу природного газу.