Вітання голови районної ради з Днем медичного працівника

Опубліковано: 19.06.2020 13:52

Шановні медичні працівники та ветерани галузі охорони здоров’я!

Прийміть мої щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня медичного працівника.

Не існує вищої мети, ніж дати можливість людині пройти свій життєвий шлях без хвороб. Саме медичні працівники – лікарі, медичні сестри, фельдшери, акушери, санітарки, лаборанти першими кидають виклик хворобам, саме медики допомагають побороти ці хвороби наперекір смерті.

Світ, зіткнувшись з викликами та загрозами пандемії коронавірусу, багато переосмислив і по-новому подивився на людей в білих халатах. Сьогодні у всьому світі медиків вважають героями, їм аплодують та схиляють голови перед їх служінням людям, відвагою, безмежним самопожертвуванням.

Тож низький уклін Вам, медичні працівники, за невтомну працю, щире і відкрите серце. Міцного здоров'я зичу Вам та Вашим рідним. Нехай здійснюються усі задуми, а віра й оптимізм завжди залишаються з Вами!

З повагою,

голова районної ради                                                                                            Геннадій СУПРУН

Автор:   Адміністратор