Медиків привітали з днем медичного працівника

Опубліковано: 16.06.2020 15:06

В Україні, як і у всьому світі, триває пандемія COVID-19, яка безпосередньо вплинула на всі сфери життєдіяльності. Одне з найбільших навантажень та випробувань випало на долю медичних працівників – молодших медпрацівників, медичних сестер, лікарів та адміністрацію медичних закладів. Напруженість роботи потребує від них багато фізичних та життєвих сил у режимі 24/7, часто без спілкування з рідними та близькими. Тому, в таких умовах, моральна та емоційна підтримка медичних працівників дуже важлива.

15 червня в актовій залі Новосанжарської центральної районної лікарні відбулася робоча нарада, на якій очільники району привітали медиків з нагоди Дня медичного працівника.

До учасників зібрання звернувся голова районної ради Геннадій Супрун, який висловив слова вдячності усім працівникам галузі охорони здоров’я за їх сумлінне виконання професійних обов’язків, щоденну надзвичайно складну працю, що рятує життя людей, відданість своїй справі.

За сумлінну плідну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності, значний особистий внесок у розвиток медичної галузі району та з нагоди професійного свята Дня медичного працівника Почесними грамотами районної ради були нагороджені заступник головного лікаря з медичної частини Сергій Павловський, сестри медичні поліклінічного, неврологічного та фтизіатричного відділень Олена Коба, Ольга Канюка та Любов Іванюк. Почесні грамоти райдержадміністрації були вручені сестрам медичним поліклінічного відділення Вікторії Дембіцькій і Вікторії Єщенко, лікарю-фтизіатру Аллі Омельченко, молодшій медичній сестрі інфекційного відділення Павлині Чегіль. Подяками Департаменту охорони здоровя відзначені лікар-отоларинголог Сергій Євтушенко та старша медична сестра педіатричного відділення Катерина Яценко.