Шановні колеги ! Запрошуємо Вас на навчання

Опубліковано: 30.04.2020 11:17

1.                  Термін навчання складає 16 місяців за усіма формами навчання.

2.                  Вимоги до вступників:

- за державним замовленням: - наявність вищої освіти (диплом бакалавра, спеціаліста або магістра); - не менш ніж один рік стажу роботи в органах влади;

- за договорами: - наявність вищої освіти (диплом бакалавра, спеціаліста або магістра).

3. Вступники, які мають освітній ступінь бакалавра, мають скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови за технологіями ЗНО.

4. Вступні випробування проводитимуться з 23 липня по 31 липня:

на денну форму навчання для державних службовців категорій А, Б, В та посадових осіб місцевого самоврядування 1–7 категорій посад та для осіб за договорами;

на вечірню та заочну (заочно-дистанційну) форми навчання – для державних службовців категорії А та підкатегорій Б1–Б2 категорії Б; посадових осіб місцевого самоврядування 1–4 категорій посад та для осіб за договорами: - комп’ютерне тестування з державно-управлінських питань; - співбесіда з актуальних питань публічного управління; - тестування з іноземної мови.

на заочну (заочно-дистанційну) форму навчання – для державних службовців підкатегорії Б3 категорії Б та категорії В; посадових осіб місцевого самоврядування 5-7 категорії посад: - з основ держави і права та основ економіки; - співбесіда з актуальних питань публічного управління; - тестування з іноземної мови.

5. Вартість навчання для осіб за договорами (за кошти фізичних та юридичних осіб) за весь період становить: - на денну форму – 36336 грн.; - на вечірню форму – 36336 грн.; - на заочну (заочно-дистанційну) форму – 28032 грн.

6. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 "Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19", прийом документів від вступників до Інституту тимчасово буде здійснюється в електронному вигляді.

7. Додаткова інформація на сайті Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України: http://www.kbuapa.kharkov.ua, або особисте звернення  до  Хашиєвої Любові Васамбеківни, доцента кафедри політології та філософії ХарРІ НАДУ_телефон: 095-606-68-90_____________

8. Прийом документів з 1 квітня по 22 липня 2020 р.

До зустрічі!