ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НОВОСАНЖАРЩИНИ!

Опубліковано: 17.03.2020 10:57

У зв'язку із загрозою поширення на територі району коронавірусної інфекції та введенням карантину, просимо вас суворо дотримуватися встановлених обмежень задля захисту власного здоров'я та здоров'я оточуючих вас людей.
1. Максимально обмежте перебування в людних місцях.
2. Не виходьте з дому без особливої потреби, а виходячи, не забувайте взяти захисну маску та антисептик.
3. Пам'ятайте, що багато питань можна вирішити за допомогою телефону та інтернету.
4. Особливо подбайте про літніх людей та людей, які мають хронічні захворювання, бо вони знаходяться в зоні найвищого ризику.
5. Виходьте на прогулянку тоді, коли на вулицях мало людей.
6. Пам'ятайте, що немає нічого важливішого за людське життя.
БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!

Голова Новосанжарської районної ради                                      Геннадій СУПРУН