Відбулося спільне засідання постійних комісій

Опубліковано: 19.02.2020 16:21

19 лютого відбулося спільне засідання постійних комісій з питань аграрної політики, земельних відносин та екології, будівництва, інвестицій, транспорту та зв’язку і з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, законності і правопорядку та інформаційної сфери. У засіданні, яке вів заступник голови аграрної комісії Рита Верба, взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун та голова райдержадміністрації Владислав Васюта.
У ході засідання було розглянуто 9 питань, що заплановані для внесення на розгляд сорокової сесії районної ради. Серед них питання затвердження районних (цільових) Програм забезпечення функціонування Центру надання адміністративних послуг; розвитку місцевого самоврядування; забезпечення виконання районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень.
Передбачається внесення  змін до районного бюджету на поточний рік.
Проектами рішень пропонується затвердити звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік та взяти до відома інформацію щодо використання коштів за рахунок резервного фонду.
Пропонується затвердити перелік об’єктів для фінансування із цільового фонду соціального розвитку.
Рекомендовано взяти до відома інформацію головного спеціаліста з питань цивільного захисту сектору житлово-комунального господарства містобудування, архітектури та з питань цивільного захисту апарату райдержадміністрації Віталія Журавля щодо стану реалізації в 2019 році заходів Програми розвитку цивільного захисту району та досягнення запланованих результативних показників програми; інформацію провідного спеціаліст-юрисконсульта сектору документообігу та контролю апарату райдержадміністрації Таміли Мокляк про виконання заходів Програми правової освіти населення району та стан надання правової допомоги в районі.