Про скликання сорокової сесії Новосанжарської районної ради сьомого скликання

Опубліковано: 12.02.2020 09:04

І. Скликати пленарне засідання сорокової сесії районної ради сьомого скликання 21 лютого 2020 року о 10-й годині в приміщенні адміністративного будинку районної ради (смт Нові Санжари, вул. Центральна, 23).
II. На розгляд сесії внести питання:
1. Звіт голови районної ради про свою діяльність за 2019 рік.
2. Про затвердження районної цільової Програми забезпечення виконання Новосанжарською районною державною адміністрацією у 2020 році делегованих повноважень районною радою.
3. Про затвердження Програми забезпечення функціонування Центру надання адміністративних послуг при Новосанжарській районній державній адміністрації на 2020 рік.
4. Про затвердження Програми організаційного забезпечення діяльності управління соціального захисту Новосанжарської райдержадміністрації на 2020 рік.
5. Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування у Новосанжарському районі на 2020 рік.
6. Про затвердження переліку об’єктів для фінансування із цільового фонду соціального розвитку.
7. Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013-2020 роки.
8. Про внесення змін до рішення Новосанжарської районної ради від 21 грудня 2019 року «Про районний бюджет на 2020 рік».
9. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2019 рік.
10. Про використання коштів резервного фонду районного бюджету за 2019 рік.
11. Про роботу Новосанжарського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і Служби у справах дітей районної державної адміністрації по реалізації районних цільових програм з питань захисту прав дітей, посилення соціального захисту дітей та запобігання дитячій бездоглядності на території району.
12. Про стан реалізації заходів Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки.
13. Про стан реалізації в 2019 році заходів Програми розвитку цивільного захисту Новосанжарського району на 2016-2020 роки та досягнення запланованих результативних показників програми.
14. Про виконання заходів Програми правової освіти населення Новосанжарського району на 2016-2020 роки та стан надання правової допомоги в районі
15. Звіт директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Новосанжарської районної ради Полтавської області Черненко О.В. про діяльність установи, ефективність використання комунального майна, виконання статутних повноважень та умов контракту за 2019 рік.
16. Звіт директора Новосанжарської централізованої бібліотечної системи Новосанжарської районної ради Полтавської області Нездойминоги В.В. про діяльність закладу, ефективність використання комунального майна, виконання статутних повноважень та умов контракту за 2019 рік.
            17. Про затвердження структури Комунального закладу «Культурно-мистецький центр» Новосанжарської районної ради Полтавської області.
18. Про внесення змін до складу ліквідаційної комісії, затвердженої рішенням тридцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання від 04 грудня 2019 року «Про ліквідацію відділу управління майном Новосанжарської районної ради».
19. Про затвердження актів приймання-передачі майна (шкільних автобусів), переданих із спільної власності територіальних громад сіл, селища Новосанжарського району у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.
20. Про передачу будівель на баланс виконавчого апарату районної ради.
21. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
22. Різне.
III. На сесію запросити: голову та заступника голови райдержадміністрації, депутата обласної ради Красюка В.Ф., селищного, сільських голів, керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ, організацій, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, представників засобів масової інформації.