У Нових Санжарах виявляли сильнішого у Дитячій футзальній лізі

Опубліковано: 27.01.2020 10:45

Нещодавно у Нових Санжарах відбувся четвертий розіграш Дитячої футзальної ліги. У турнірі, який проходив за коловою системою, змагалися 5 команд, які представляли Великокобелячківську, Новосанжарську, Руденківську, Малокобелячківську ЗОШ та Драбинівський НВК. Матчі проходили у цікавій та захоплюючій атмосфері. Долю третього призового місця у турнірі з’ясовували між собою дитячі команди з Руденківки та Драбинівки. У напруженій безкомпромісній боротьбі перемогу з рахунком 3:2 святкували юні футболісти Драбинівського НВК (тренер – Максим Діденко), за що були відзначені спортивним дипломом третього ступеня.
Вирішальним матчем турніру став поєдинок між шкільними командами з Малого Кобелячка та Нових Санжар. Здобувши досить впевнену перемогу з рахунком 5:1, переможцем чергового розіграшу Дитячої футзальної ліги стали юні футболісти Новосанжарської ЗОШ (тренер – Олександр Кольба). За перемогу у змаганнях чемпіони були відзначені спортивним кубком та дипломом першого ступеня. За друге місце у турнірі вихованці Малокобелячківської ЗОШ (тренер – Владислав Підопригора) отримали спортивний диплом другого ступеня.
Кращими гравцями за номінаціями були визнані: «Кращий воротар» – Євгеній Бончук (Малий Кобелячок), «Кращий захисник» – Сергій Повстяний, «Кращий нападаючий» – Максим Погрібняченко (обидва – Нові Санжари). Номінанти були нагороджені спортивними грамотами та пам’ятними призами.