Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    Вакансії    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти


Ми в соціальних мережах:


У Нових Санжарах виявляли сильнішого у Дитячій футзальній лізі

Опубліковано: 27.01.2020 10:45
 
Нещодавно у Нових Санжарах відбувся четвертий розіграш Дитячої футзальної ліги. У турнірі, який проходив за коловою системою, змагалися 5 команд, які представляли Великокобелячківську, Новосанжарську, Руденківську, Малокобелячківську ЗОШ та Драбинівський НВК. Матчі проходили у цікавій та захоплюючій атмосфері. Долю третього призового місця у турнірі з’ясовували між собою дитячі команди з Руденківки та Драбинівки. У напруженій безкомпромісній боротьбі перемогу з рахунком 3:2 святкували юні футболісти Драбинівського НВК (тренер – Максим Діденко), за що були відзначені спортивним дипломом третього ступеня.
Вирішальним матчем турніру став поєдинок між шкільними командами з Малого Кобелячка та Нових Санжар. Здобувши досить впевнену перемогу з рахунком 5:1, переможцем чергового розіграшу Дитячої футзальної ліги стали юні футболісти Новосанжарської ЗОШ (тренер – Олександр Кольба). За перемогу у змаганнях чемпіони були відзначені спортивним кубком та дипломом першого ступеня. За друге місце у турнірі вихованці Малокобелячківської ЗОШ (тренер – Владислав Підопригора) отримали спортивний диплом другого ступеня.
Кращими гравцями за номінаціями були визнані: «Кращий воротар» – Євгеній Бончук (Малий Кобелячок), «Кращий захисник» – Сергій Повстяний, «Кращий нападаючий» – Максим Погрібняченко (обидва – Нові Санжари). Номінанти були нагороджені спортивними грамотами та пам’ятними призами.

 
Фотогалерея:
Автор: Адміністратор
© 2011-2020
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове