Свій 80-річний ювілей святкувавав колишній начальник районного об’єднання «Сільгосптехніка» Наконечний Михайло Вікторович

Опубліковано: 23.01.2020 15:15

Сьогодні свій 80-річний ювілей святкувавала шанована в нашому районі людина, ветеран праці, колишній начальник районного об’єднання «Сільгосптехніка» Наконечний Михайло Вікторович.
З цією визначною подією іменинника прийшли привітати голова районної ради Геннадій Супрун, секретар селищної ради Олена Вовк, начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації Василь Михайлик, голова районної організації профспілки працівників агропромислового комплексу Дмитро Павлик та голова районної організації ветеранів України Володимир Сальний.
За значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва району, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 80-річчя від Дня народження Геннадій Супрун вручив ювіляру Почесну грамоту районної ради.
На адресу Михайла Наконечного лунали теплі вітання та найкращі побажання. Всі виступаючі наголошували на тому, що він дуже багато зробив для розвитку району, проявив себе як умілий керівник і талановитий організатор. Однак, не дивлячись на високу та відповідальну посаду, завжди був простим і людяним.  На всіх ділянках роботи залишив про себе лише добрі сліди.