Привітання голови районної ради з нагоди Дня Соборності України

Опубліковано: 22.01.2020 07:57

Шановні жителі Новосанжарського району!
Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!
Ідея соборності України була і є однією з найзаповітніших мрій українців протягом довгих років. Сьогодні нас розділяють різні епохи, але об’єднують однакові прагнення. Як і колись, так і тепер український народ  знову відстоює ідею єдності, соборності та цілісності держави.
У цей надзвичайно важкий час на всіх нас лежить величезна відповідальність – вистояти й утримати наші соборність і незалежність. Українці – мирний народ, який ніколи ні на кого не нападав. Але нам не залишили іншого вибору, як взяти до рук зброю.
Я впевнений, що тисячі воїнів, які захищають рідну землю, не дадуть ворогу жодного шансу зламати дух українського народу.
Тож прийміть найкращі привітання з нагоди одного з найвеличніших свят – Дня Соборності України! Нехай кожен громадянин зустріне урочисте свято Соборності з відкритим серцем, з вірою в щасливе майбутнє держави та гідне життя.
Слава Україні!

З повагою,
голова районної ради                                                                                              Геннадій СУПРУН