Привітання голови районної ради з Новим роком

Опубліковано: 28.12.2019 11:23

Шановні друзі! Прийміть найщиріші вітання з Новим 2020 роком
та Різдвом Христовим!

Новий рік – це крок у майбутнє, час надій і сподівань. Тож нехай він стане для всіх нас роком добрих змін, здійснення задумів, нових можливостей і досягнень, благополуччя і процвітання.
Нехай із останніми хвилинами Старого року вас покинуть турботи та негаразди, а Новий рік увійде у ваші оселі  з новими починаннями й новими успіхами.
Веселих вам зимових свят, новорічної радості і непередбачуваного дива, чарівної історії і яскравих, веселих моментів. Нехай 2020 рік подарує світлу надію і великі сили, виконає всі добрі бажання і принесе щастя у ваш дім.
Бажаємо всім міцного здоров’я, радості, щастя, взаєморозуміння та впевненості у майбутньому!
Веселого Різдва! Щедрих колядок! Смачної куті! Здійснення мрій і бажань!

З повагою,
голова районної ради                                                                                                 Геннадій СУПРУН