Про скликання тридцять дев’ятої сесії Новосанжарської районної ради сьомого скликання

Опубліковано: 12.12.2019 14:34

І. Скликати пленарне засідання тридцять дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання 21 грудня 2019 року о 10-й годині в приміщенні адміністративного будинку районної ради (смт Нові Санжари, вул. Центральна, 23).

II. На розгляд сесії внести питання:

1. Про інформацію першого заступника керівника Кобеляцької місцевої прокуратури «Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органу прокуратури на території Новосанжарського району за 11 місяців 2019 року».

2. Про внесення змін до рішення Новосанжарської районної ради від 21 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік».

3. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Новосанжарського району на 2020 рік.

4. Про затвердження районної Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна районна лікаря Новосанжарської районної ради Полтавської області» на 2020 рік.

5. Про внесення змін до районної Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги Новосанжарської районної ради Полтавської області» на 2019-2021 роки.

6.  Про районний бюджет на 2020 рік.

7. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна районна лікаря Новосанжарської районної ради Полтавської області» на 2020 рік.

8. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги Новосанжарської районної ради Полтавської області» на 2020 рік.

9. Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013-2020 роки.

10. Про введення додаткових штатних одиниць у структурі Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Новосанжарської районної ради Полтавської області.

11. Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2020-2021 роки.

12. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна районна лікарня Новосанжарської районної ради Полтавської області» на 2019 рік.

13. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги Новосанжарської районної ради Полтавської області» на 2019 рік.

14. Про передачу майна (шкільних автобусів) із спільної власності територіальних громад сіл, селища Новосанжарського району Полтавської області у комунальну власність Нехворощанської сільської ради.

15. Про передачу майна (шкільних автобусів) із спільної власності територіальних громад сіл, селища Новосанжарського району Полтавської області у комунальну власність Драбинівської сільської ради.

16. Про передачу майна (шкільного автобуса) із спільної власності територіальних громад сіл, селища Новосанжарського району Полтавської області у комунальну власність Руденківської сільської ради.

17. Про передачу майна (шкільного автобуса) із спільної власності територіальних громад сіл, селища Новосанжарського району Полтавської області у комунальну власність Новосанжарської селищної ради.

18. Про передачу майна (шкільного автобуса) із спільної власності територіальних громад сіл, селища Новосанжарського району Полтавської області у комунальну власність Малоперещепинської сільської ради.

19. Про внесення змін до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Новосанжарського району та затвердження його в новій редакції.

20. Про умови оплати праці голови районної ради на 2020 рік.

21. Про продовження договорів позички (оренди).

22. Про план роботи районної ради на 2020 рік.

23. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

24. Різне.

III. На сесію запросити: виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Постольник Н.Ю., заступника голови райдержадміністрації Вербу Р.В, депутата обласної ради Красюка В.Ф., селищного, сільських голів, керівників управлінь, відділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ, організацій, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, представників засобів масової інформації.