Відбулися районні урочистості та концерт з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування та Дня Збройних Сил України

Опубліковано: 10.12.2019 16:10

6 грудня у Лелюхівському сільському будинку культури відбулися районні урочистості та концерт з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування та Дня Збройних Сил України. У заході взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Наталія Постольник, депутати і працівники районної, сільських рад та голови місцевих рад.
З вітальною промовою до присутніх звернувся голова районної ради Геннадій Супрун. У своєму виступі очільник району зокрема зазначив, що великий внесок у становлення і розвиток місцевого самоврядування громад району зробили ветерани самоврядної ниви, які своєю невтомною працею утверджували місцеве самоврядування у районі. Не оминув добрим словом й захисників України, які показали всьому світу, що здатні не лише захистити Батьківщину, а й зберегти життя мирних громадян.
Після теплих слів вдячності, адресованих нашим колегам, за сумлінну працю, значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади, активну громадянську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування Грамотою обласної ради було нагородженого голову Супротивнобалківського сільської ради Людмилу Лахно.
За тісну співпрацю з органами місцевого самоврядування у вирішенні соціально-економічних питань життєдіяльності територіальних громад району, плідну депутатську діяльність, активну громадянську позицію  Геннадій Супрун нагородив депутата райради Віталія Писаренка відзнакою голови районної ради «Іменний годинник».
Почесними грамотами районної ради було нагороджено депутата Великокобелячківської сільської ради, завідувача Козубівським сільським клубом Миколу Палька, депутата Кунцівської сільської ради, вчителя фізичної культури Кунцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Лілію Асауленко, депутата Лелюхівської сільської ради, голову селянського фермерського господарства «Чумачка» Тамару Клюшник, депутата Новосанжарської селищної ради, начальника відділу управління майном районної ради Юрія Мокляка, депутата Стовбино-Долинської сільської ради, директора комунального господарства «Стовбино-Долинське» Світлану Долішняк, депутата Лелюхівської сільської ради, голову постійної комісії з питань депутатської етики, освіти, культури, спорту, молоді, материнства та дитинства, соціального захисту населення, прав людини, законності та правопорядку Лелюхівської сільської ради Оксану Кас’яненко, депутата Лелюхівської сільської ради, вихователя Лелюхівського дошкільного навчального закладу «Колосок» Вікторію Кулинич, директора комунального підприємства «Лідер» Кунцівської сільської ради Артура Хачатряна, секретарів Супротивнобалківської та Судівської сільських рад Людмилу Гарагонич та Антоніну Скобелєву, головного бухгалтера Малокобелячківської сільської ради Надію Варич.
Свято супроводжувалось виступами самодіяльних артистів Новосанжарщини, під час якого усі присутні мали можливість насолоджуватись пісенними, музичними та хореографічними композиціями наших талановитих земляків.