Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

Опубліковано: 04.12.2019 13:18

5 грудня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном і з питань освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, спорту, туризму, сім’ї та дитинства. У засіданні, яке вела голова бюджетної комісії Галина Курило, взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Наталія Постольник, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
Спочатку депутати розглянули одне з комісійних питань щодо кінцевих результатів реалізації районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа і досягнення очікуваних результатів.
У ході засідання було розглянуто 15 питань, що заплановані для внесення на розгляд тридцять восьмої чергової сесії районної ради.
Серед них питання внесення змін до районної Програми підтримки Комунальнального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна районна лікарня»; передачі коштів із спеціального фонду до загального фонду районного бюджету; стану надання житлових субсидій населенню району на оплату житлово-комунальних послуг; розвитку туристичної галузі на території  району та стану виконання в поточному році районної галузевої програми у сфері туризм.
Депутати розглянули та підтримали внесення змін до районного бюджету на поточний рік.
Рекомендовано взяти до відома звіт директора санаторію-профілакторію «Антей» Анатолія Бодрого про фінансово-господарську діяльность закладу, ефективность використання комунального майна та виконання умов контракту.
Проєктами рішень пропонується внести зміни до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна районна лікарня»та «Новосанжарського Центру ПМСД» на поточний рік.
Пропонується внести зміни до Методики розрахунку орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл, селища району, пропорції її розподілу;затвердити Типову форму контракту з керівником комунального закладу охорони здоров’я, що діє в організаційно-правовій формі комунального некомерційного підприємства.
Наступні два питання стосувалися ліквідації відділу управління майном районної ради; затвердження структури та чисельності виконавчого апарату районної ради.
Рекомендовано взяти до відома звітголови постійної комісії районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном; звіт голови постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, спорту, туризму, сім’ї та дитинства про проведену роботу за звітний період.
На завершення засідання було розглянуто ряд комісійних питань. Серед них питання виконання фінансового плану центральної районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги. Доведено до відома депутатів районної ради текст звернення депутатів селищної ради.