Відбулася тридцять восьма сесія районної ради сьомого скликання

Опубліковано: 04.12.2019 16:16
           5 грудня відбулося пленарне засідання тридцять восьмої сесії районної ради. На сесії були присутні виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Наталія Постольник, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій та представники засобів масової інформації.
На початку засідання сесії присутні вшанували світлу пам'ять воїнів, що загинули в ході проведення антитерористичної операції на сході України, хвилиною мовчання.
За сумлінну працю, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток територіальних громад району, плідну депутатську діяльність та з нагоди ювілею від Дня народження Геннадій Супрун нагородив депутата райради Яніну Кутенко відзнакою голови районної ради «Іменний годинник».
На пленарному засіданні районної ради було розглянуто 24 питання.
Відповідно до рішень сесії внесено зміни до районних (цільових) Програм підтримки Комунальнального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна районна лікарня»; програм розвитку цивільного захисту, архівної справи; мобілізаційної підготовки; забезпечення виконання районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень на поточний рік.
Взято до відома звіт голови постійної комісії районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном; звіт голови постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, спорту, туризму, сім’ї та дитинства; звіт голови постійної комісії районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, будівництва, інвестицій, транспорту та зв’язку; звіт голови постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку та інформаційної сфери про роботу комісій за звітний період.
Внесено зміни до рішення районної ради від 21 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік».
Враховуючи висновки галузевих постійних комісій районної ради відбудеться перерахування залишку коштів із спеціального до загального фонду районного бюджету.
Згідно рішень сесії взято до відома інформацію про хід виконання районної Програми «Територіальна оборона» та стану фінансування її заходів; інформацію щодо стану надання житлових субсидій населенню району на оплату житлово-комунальних послуг; звіт завідувача сектором культури і туризму райдержадміністрації Зінаїди Киричок про розвиток туристичної галузі на території району та стан виконання в поточному році районної галузевої програми у сфері туризму; звіт директора санаторію-профілакторію «Антей» Антатолія Бодрого про фінансово-господарську діяльності закладу, ефективності використання комунального майна та виконання умов контракту; погоджено Проєкт землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Стовбина Долина на території Стовбино-Долинської сільської ради.
Внесено зміни до фінансового плану центральної районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги на 2019 рік; методики розрахунку орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл, селища району, пропорції її розподілу; затверджено Типову форму контракту з керівником комунального закладу охорони здоров’я, що діє в організаційно-правовій формі комунального некомерційного підприємства.
Враховуючи значне зменшення кількості об’єктів спільної власності в зв’язку з їх передачею до комунальної власності об’єднаних територіальних громад розпочато процес ліквідації відділу управління майном районної ради; затверджено структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради; затверджено План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів районної ради на 2020 рік.

Результати поіменного голосування (архів .rar)