Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

Опубліковано: 02.12.2019 18:30

2 грудня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, законності і правопорядку та інформаційної сфери і з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, будівництва, інвестицій, транспорту та зв’язку. У засіданні, яке вів голова регламентної комісії Віктор Тищенко, взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Наталія Постольник, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
У ході засідання було розглянуто 9 питань, що заплановані для внесення на розгляд тридцять восьмої чергової сесії районної ради. Серед них питання внесення внесення до районних (цільових) Програм розвитку цивільного захисту; архівної справи; мобілізаційної підготовки; забезпечення виконання районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень на поточний рік.
Депутати розглянули та підтримали внесення змін до районного бюджету на поточний рік.
Рекомендовано взяти до відома інформацію завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань цивільного захисту апарату райдержадміністрації Василя Білоцерківця про хід виконання районної Програми «Територіальна оборона» та стану фінансування її заходів; звіт постійної комісії районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, будівництва, інвестицій, транспорту та зв’язку та звіт постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку та інформаційної сфери про проведену роботу за звітний період.
Проекти рішень запропоновані для розгляду на засіданні постійної комісії районної ради, були детально вивчені та внесені на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради.