Про скликання тридцять восьмої сесії Новосанжарської районної ради сьомого скликання

Опубліковано: 28.11.2019 16:28

І. Скликати пленарне засідання тридцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання 04 грудня 2019 року о 10-й годині в приміщенні адміністративного будинку районної ради (смт Нові Санжари, вул. Центральна, 23).

II. На розгляд сесії внести питання:

1. Інформація керівника Кобеляцької місцевої прокуратури «Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органу прокуратури на території Новосанжарського району за 11 місяців 2019 року».
2. Звіт постійної комісії районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном про свою роботу за 2019 рік.
3. Звіт постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, спорту, туризму, сім’ї та дитинства про свою роботу за 2019 рік.
4. Звіт постійної комісії районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, будівництва, інвестицій, транспорту та зв’язку про свою роботу за 2019 рік.
5. Звіт постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку та інформаційної сфери про свою роботу за 2019 рік.
6. Про внесення змін до Програми розвитку цивільного захисту Новосанжарського району на 2016-2020 роки.
7. Про внесення змін до районної цільової Програми забезпечення виконання Новосанжарською районною державною адміністрацією у 2019 році делегованих повноважень районною радою.
8. Про внесення змін до районної Програми мобілізаційної підготовки Новосанжарського району та забезпечення виконання військового обов’язку на 2018-2020 роки.
9. Про внесення змін до Програми розвитку архівної справи у Новосанжарському районі на 2017-2019 роки.
10. Про передачу коштів із спеціального фонду до загального фонду районного бюджету.
11. Про внесення змін до рішення Новосанжарської районної ради від 21 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік».
12. Про хід виконання районної Програми «Територіальна оборона на 2017-2020 роки» та стан фінансування її заходів.
13. Про стан надання житлових субсидій населенню району на оплату житлово-комунальних послуг.
14. Про розвиток туристичної галузі на території Новосанжарського району та стан виконання в 2019 році районної галузевої програми у сфері туризму.
15. Звіт директора санаторію-профілакторію «Антей» Бодрого А.Ф. щодо фінансово-господарської діяльності закладу, ефективності використання комунального майна та виконання умов контракту.
16. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна районна лікарня Новосанжарської районної ради Полтавської області» на 2019 рік.
17. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги Новосанжарської районної ради Полтавської області» на 2019 рік.
18. Про внесення змін до Методики розрахунку орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл, селища Новосанжарського району, пропорції її розподілу.
19. Про затвердження Типової форми контракту з керівником комунального закладу охорони здоров’я, що діє в організаційно-правовій формі комунального некомерційного підприємства.
20. Про ліквідацію відділу управління майном районної ради.
21. Про структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради.
22. Про план діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.
23. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
24. Різне.
III. На сесію запросити: в.о. голови та заступника голови райдержадміністрації, депутата обласної ради Красюка В.Ф., селищного, сільських голів, керівників управлінь, відділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ, організацій, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, представників засобів масової інформації.